انتخاب کیک

گالری مدل های کیک تولد پاییزی

کیک تولد پرنسس پاییزی

پاییز را دوست دارم… ﭘﺎﯾﯿﺰ، ﺯﻣﺴﺘﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﺗﺐ ﮐﺮﺩﻩ! ﺗﺎﺑﺴﺘﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﻟﺮﺯ ﮐﺮﺩﻩ! ﺑﻐﻀﯽ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﺭﺳﻮﺏ ﮐﺮﺩﻩ! ﺣﺮﻓﯽ ﺍﺳﺖ؛ ﮐﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﺮﺩﻩ ! ﻣﻦ، ﺳﮑﻮﺕ ﺭﺳﻮﺏ ﮐﺮﺩﻩ ﺩﺭ ﺗﺐ ﻭ ﻟﺮﺯ ﭘﺎﯾﯿﺰ ﺭﺍ می پرستم…!! همه ما شنیده ایم که میگویند پاییز پادشاه فصل ها است آن هم به خاطر رنگ های فوق العاده ای که در طبیعت پاییز دیده میشود. اگر مراسم تولد تان را در فصل پاییز برگزار میکنید میتوانید از زیبایی های این فصل در مراسم تولد بهره مند شوید به این صورت که میتوانید کیک تولد‌تان را با تزیینات و تم پاییزی سفارش دهید.

در همین راستا قنادان ماهر شیرین اریا با ترکیب لایه‌های خامه و گردو نهایت تلاش خود را می‌کنند تا طعم این کیک را خوش‌طعم و با ظاهری زیبا برای شما آماده کنند. شما می‌توانید در صورت سفارش این کیک ها تغییرات مدنظر خود را اعمال نمایید

کیک های تولد پاییزی با فیگور درخت

مثل درخت باشید که در تهاجم پاییز هرچه بدهد / روح زندگی را برای خویش نگه می دارد. در تولد پاییزی ها کیک های درخت ، خیلی پرطرفدارن که با توجه به رنگهاى پاییزى کیک تولد هم با این تم خیلى خاص میشه. در قنادی شیرین آریا این کیک ها با طرح های خیلی متنوع موجود هستند که می تونید همین الان اون ها رو به ما سفارش بدین.

کیک های تولد دخترانه پاییزی

رنگ های تم پاییزی بسیار شاعرانه هستند و این خصیصه باعث می شود برای تولد دختر خانم هایی که در فصل پاییز متولد شدن کیک های بسیار زیبایی بتوان تدارک دید. قنادی شیرین آریا دارای آلبوم متنوعی از این کیک ها می باشد. آنها را می توانید در این مطلب تماشا کنید.

کیک های تولد کودکانه پاییزی

پاییز زیبا و رنگى آمده‌ تا فرزند دلبندتان را خوشحال و شادی جشن تولدش را چند برابر کنند. اگر کودکتان در فصل پاییز متولد شده، می توانید براى جشن تولدش، کیکى با تم پاییز انتخاب نمایید. آلبوم کیک های کودکانه قنادی شیرین آریا پر است از کیک های پاییزی که بعضی از آنها را در پایین مشاهده می کنید.

چجوری این کیک ها رو سفارش بدیم؟

اگر می خواهید برای تولد پاییزی تون کیک سفارش دهید، می توانید یکی از عکس های بالا رو انتخاب کرده، به پیج اینستاگرام قنادی شیرین آریا بروید و از آنجا سفارشتون رو ثبت کنید. البته حتی اگر هنوز مدل مورد نظرتون رو انتخاب نکرده اید می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام ما با کارشناسان ما مشورت کرده و تصمیم خود را در مورد سفارش قطعی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.