با انتخاب کیک روز دختر این روز را متفاوت تر و جذاب تر جشن بگیرید

کیک مشکی قرمز روز دختر

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌توان روز دختر را جذاب‌تر جشن گرفت؟ از نظر شما انتخاب کیک روز دختر برای این روز مناسب است یا این که تنها به کادو دادن و ارسال پیام تبریک برای دختر عزیز و دوست داشتنی خود اکتفا می‌کنید؟

اگر می‌خواهید روز دختر را به خاص‌ترین و متفاوت‌ترین حالت جشن بگیرید و یک روز خاطره انگیز برای دخترتان و یا محبوبتان بسازید، به شما پیشنهاد می‌کنیم گالری عکس های روز دختر ما دیدن بفرمایید تا با مدل های کیک مناسب برای این روز آشنا شوید.

انتخاب کیک روز دختر

هنگام انتخاب کیک برای جشن گرفتن این روز باید دقت و ظرافت زیادی به خرج دهید؛ دخترها سلیقه خاص‌تری نسبت به دیگران دارند و کیکی که برای این روز در نظر می‌گیرد باید بتواند طرف مقابلتان را به اندازه‌ای غافلگیر و هیجان زده کند که هرگز این روز را به دست فراموشی نسپارد.

به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

اگر در انتخاب کیک برای این به راهنمایی نیاز دارید، می توانید از مقاله «کیک روز دختر را با چه تمی؟ چجوری و از کجا تهیه کنیم؟» دیدن بفرمایید، در آنجا راهنمای کاملی در این باره برای شما ترتیب داده ایم.

چطوری این کیک ها رو سفارش بدم؟

اگر می خواهید برای روز دختر کیک سفارش دهید، می توانید یکی از عکس های بالا رو انتخاب کرده، به پیج اینستاگرام قنادی شیرین آریا بروید و با از آنجا سفارشتون رو ثبت کنید.

البته حتی اگر هنوز مدل مورد نظرتون رو انتخاب نکرده اید می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرام ما با کارشناسان ما مشورت کرده و تصمیم خود را در مورد سفارش قطعی کنید.

در ضمن اگر مدل هایی که در بالا آمده شما را راضی نمی کند، می توانید درخواست کنید مدل های کیک بیشتری برای شما ارسال کنند تا از بین آنها انتخاب بفرمایید.

مطالب بیشتر

کیک دخترانه ابروباد صورتی

کیک روز دختر رو با چه تمی؟ از کجا و چطوری انتخاب کنیم؟

زمانی که می‌خواهید برای روز دختر کیک تهیه کنید باید هدف خود را از خرید آن مشخص نمایید. اگر قصد شما تهیه کیک برای مولود حضرت فاطمه است بهترین کیک می‌تواند کیکی ساده باشد، ولی اگر برای تبریک این روز به فرزندان خود کیکی تهیه می‌کنید می‌توانید با توجه به سن، کیکی زیبا و شیک مانند کیک‌هایی که در ادامه می‌بینید انتخاب کنید. البته می توانید برای دیدن تمامی کیک های روز دختر از بایگانی وبسایت ما دیدن بفرمایید.

ادامه مطلب
اسکرول به بالا